Meram İmplant Fiyatları, Meram İmplant Yapan Hastaneler, Meram İmplant Merkezi, Meram İmplant Tedavisi, Meram İmplant Fiyatları, Konya İmplant Fiyatları, Konya İmplant Yapan Hastaneler, Konya, İmplant Merkezi, Konya İmplant Tedavisi, Konya Diş İmplant, Konya İmplant Doktorları, Konyada İmplant Yapan Hastaneler, Konyada İmplant Yapan Doktorlar, Konya İmplant Diş Fiyatları, Konya'da En İyi İmplant Yapan Doktorlar, Konya Lazer İmplant, Konya Ozel İmplant, Konya İmplant Tavsiye, Konya İmplant Ücretleri, Konya İmplant Yapan Yerler

İmplant Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?
Diş eksikliğinin en kalıcı sağlıklı çözüm yolu olan implant tedavisi, çene ve genel yüz gelişimi tamamlanmış her bireye uygulanabilir. Gelişimin tamamlanması için 18 yaşın dolması beklenmelidir. Diş hekimi çene kemiği yapısının implant tedavisine uygunluğunu değerlendirmek için ön muayenede röntgenleri inceler ve genel değerlendirmesini yapar. Eğer gerekli olursa ileri tetkikler yapılır. Bu değerlendirme sonrasında hastanın implant tedavisine uygunluğuna karar verilir. Tabi bunların yanında implant tedavisi için hastanın genel sağlık durumunun da tedaviye olanak sağlaması gerekir.

Diş implantı tedavisi sonunda nelere dikkat edilmesi gerekir?
İmplant tedavisi sonrasında ödem ve şişlikleri engellemek adına diş hekiminin belirttiği sıklıkta soğuk uygulama yapılmalıdır. İyileşme sürecini sorunsuz bir şekilde hızlandırmak için tedaviyi gerçekleştiren diş hekimi tarafından verilen ilaçları olarak kullanmalısınız. Ağız ve diş hijyeninizi korumanız ve günlük ağız bakımını muntazam şekilde tamamlamanız iyileşme sürecinizi hızlandıracağı gibi diş implantı tedavinizin istenilen şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Konya İmplant Tedavisi için polikliniğimize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir